07408 Україна, Київська обл., Броварський р-н, c. Квітневe, вул. Гоголівська 1-А
info@rlcenter.com.ua

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ

Раді повідомити, що компанія ТОВ «РЛЦ» в черговий раз підтвердила відповідність своїх процесів вимогам міжнародної схеми сертифікації FSSC 22000!
Ми були першим логістичним оператором в Україні, який успішно пройшов аудит та отримав із рук всесвітньо знаної сертифікуючої організації цей сертифікат. Він став важливим інструментом для підвищення нашої конкурентоспроможності та сприяв поліпшенню ведення бізнесу компанії.
Незважаючи на всі виклики сьогодення, ми прагнемо розвитку та самовдосконалення, тому продовжуємо йти шляхом забезпечення високих вимог щодо якості та харчової безпеки за найвищими світовими стандартами! 
Ми раді вітати нашу команду з новими здобутками! Ми вдячні нашим партнерам за підтримку, співпрацю та високу планку вимог. Це додає натхнення у нашому прагненні бути найкращими у своїй сфері.
Компанія ТОВ «РЛЦ» крокує за новими досягненнями і впевнено отримує все більше підтверджень про безпечність та якість систем менеджменту своїх логістичних процесів.

13 листопада 2019 року ТОВ «РЛЦ» перші в Україні отримали сертифікати FSSC 22000 від міжнародного органу з сертифікації Bureau Veritas Certification в категоріях:
GI : Provision of Transport and Storage Services for Perishable Food and Feed
GII : Provision of Transport and Storage Services for Ambient Stable Food and Feed

Політика з якості. ТОВ «РЛЦ» надає широкий спектр логістичних послуг, а саме: відповідальне зберігання та обробка продукції, послуг з перепакування, митне оформлення вантажів. Керівництво компанії добровільно бере на себе зобов’язання по управлінню всіма процесами компанії в рамках системи менеджменту якості з метою постійного поліпшення та підвищення її результативності, найбільш повного задоволення вимог і очікувань Замовника.

Політика з харчової безпеки. Керівництво ТОВ «РЛЦ» визнає важливість ролі компанії у ланцюжку постачання харчових продуктів та дотримання вимог щодо харчової безпеки у визначеній компанією сфері застосування під час здійснення нею господарської діяльності на території складських комплексів, а саме: надання логістичних та митно-брокерських послуг щодо замороженої, охолодженої та харчової продукції без вимог до умов зберігання.

ПРО КОМПАНІЮ «RLC»

В управлінні компанії «РЛЦ» знаходиться три сучасних логістичних мультитемпературних комплекси в Київській та Одеській областях загальною площею понад 260 тис. кв.м. складських і офісних приміщень класу «А» і «В+».

Мультитемпературний логістичний центр «РЛЦ - Квітневе» (Київська обл.) - це найбільший і найсучасніший холодильно-логістичний комплекс в Україні категорії «А» для групи товарів, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання загальною площею понад 65 000 кв.м. складських і офісних приміщень. Мультитемпературний логістичний центр «РЛЦ» спроектований і побудований з урахуванням сучасних правил і тенденцій експлуатації холодильних складів, із застосуванням якісних будівельних матеріалів і технологічного обладнання від світових лідерів.

Мультитемпературний логістичний комплекс «РЛЦ-Одеса» розташований поруч з трасою «Київ-Одеса» (М05, Е95) в районі с. Дачне (Одеська обл.) - 10 км від межі м. Одеса. Об'єкт класу «А», введений в експлуатацію в 2015 р в будівництві якого використані найпередовіші технології (в тому числі «зелені»), загальною площею понад 36 000 кв. м. складської, офісної та додаткової площі.

Конструкції складських комплексів компанії «РЛЦ» дозволяють здійснювати зберігання продукції з різними температурними режимами з оптимальними витратами електроенергії:

  • заморожена група товарів - від -24С до 0С;
  • охолоджена група товарів - від 0С до + 14С;
  • товари, які не вимагають температурного режиму - опалювальний склад.

Об'єкти спроектовані для забезпечення високої операційної ефективності та обладнані:

  • високошвидкісними воротами;
  • офісними та побутовими приміщеннями;
  • акумуляторними приміщеннями;
  • великою парковкою для автомобілів;
  • системою відеоспостереження;
  • цифровою телефонією та Інтернетом.

Для демонстрації прагнення надавати логістичні послуги найвищої якості шляхом постійного вдосконалення компанія «РЛЦ» розробила і впровадила систему менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ISO 9001. Оцінку відповідності та сертифікаційні аудити провела компанія Бюро Верітас (Bureau Veritas) - світовий лідер з надання послуг тестування, інспекції та сертифікації.

Місія логістичного центру «РЛЦ» - підвищити рівень логістичного сервісу по обробці, зберіганню замороженої та охолодженої продукції, а також стати лідируючою компанією України в сфері надання якісних логістичних послуг для товарів, що вимагають спеціального температурного режиму зберігання.

Метою діяльності нашого логістичного центру є збільшення прибутку наших клієнтів за рахунок отримання якісного логістичного сервісу зі зберігання й обробки товару.

Наше Завдання - постійне вдосконалення послуг, що надаються з обробки товарів зі спеціальним температурним режимом зберігання. Ми націлені стати надійним партнером по зберіганню, складській обробці замороженої та охолодженої продукції, що дасть можливість нашим клієнтам зміцнити свої ринкові позиції.

Довготривалість, надійність і комфорт у взаємовідносинах з Клієнтами є для «РЛЦ» головною цінністю!

На території комплексу «РЛЦ» сконцентрований весь спектр логістичних послуг:

ПАРТНЕРИ

або подзвонити (044) 579-93-00

07408 Україна, Київська обл., Броварський р-н, c. Квітневe, вул. Гоголівська 1-А

Тел: (044) 579-93-00 E-mail: info@rlcenter.com.ua

Відстань від «RLC» до: траси M-01/E-95 або Броварської окружної дороги-1,2км;
міської межі м.Бровари-100м

або подзвонити (044) 579-93-00

Замовте розрахунок вартості послуг прямо зараз

Заповніть форму. Ми обов'язково передзвонимо Вам!
Ваші дані не будуть передані третім особам
Заповніть форму. Ми передзвонимо Вам найближчим часом!
Ваші дані не будуть передані третім особам