Україна, Київська обл., Броварський р-н, Траса М-01/Е-95, c. Квітневe
info@rlcenter.com.ua

CBRE В УКРАЇНІ ЗАВЕРШИЛА УГОДУ З ОРЕНДИ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ В ЛОГІСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ RLC

18.10.2017
CBRE В УКРАЇНІ ЗАВЕРШИЛА УГОДУ З ОРЕНДИ СКЛАДСЬКОГО ПРИМІЩЕННЯ В ЛОГІСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ RLC – фото 1

СBRE Ukraine, консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, повідомляє про підписання угоди з оренди понад 4500 кв. м. складських приміщень в мультитемпературному логістичному центрі RLC. Орендарем складських площ стала логістична компанія Business Group, що спеціалізується на фреш-логістиці. В рамках угоди, компанія CBRE представляла інтереси власника логістичного центру RLC.

Компанія Business Group вже займає складські приміщення в декількох складських об'єктах в Київській області і дана угода була обумовлена необхідністю розширення площі в сучасному складському комплексі, що відповідає високим стандартам своїх клієнтів. Логістичний центр RLC розташований в Броварському районі на схід від Києва в безпосередній близькості від траси міжнародного значення E95. Загальна площа комплексу становить 63 000 кв. м.

Наталя Сокирко, Керівник департаменту складської і логістичної нерухомості CBRE Ukraine, прокоментувала:

«Сьогодні на ринку складської нерухомості спостерігається поступове підвищення попиту на складські площі і зменшення пропозиції складських приміщень на тлі поступового відновлення економіки в першому півріччі 2017року. Дана угода з Business Group - це значуща транзакція, яка демонструє зростання орендної активності в складському секторі. Важливо, що нам вдалося підписати договір оренди в мультитемпературному логістичному комплексі RLС на взаємовигідних для обох сторін умовах, адже це є початком довгострокових партнерських відносин».

Інші новини

Навчання з пожежної безпеки!

20.08.18

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВРОБІТНИЦТВА!

26.03.18

Складський комплекс «РЛЦ» став логістичним партнером компанії ТОВ «Данон-Дніпро».

26.03.18

ЛОГІСТИКА НА ВІДМІННО З ПЛЮСОМ!

20.03.18

аудит на відповідність вимогам

02.01.18

з новим роком

27.12.17

Політика у сфері якості

28.11.17
Заповніть форму. Ми передзвонимо Вам найближчим часом!
Ваші дані не будуть передані третім особам