07408 Украина, Киевская обл., Броварской р-н, c. Квитневе, ул.Гоголевская 1-А
info@rlcenter.com.ua

ТОВ "РЛЦ" підтвердила сертифікацію FSSC 22000

30.06.2023
ТОВ

Раді повідомити, що компанія ТОВ «РЛЦ» в черговий раз підтвердила відповідність своїх процесів вимогам міжнародної схеми сертифікації FSSC 22000!
Ми були першим логістичним оператором в Україні, який успішно пройшов аудит та отримав із рук всесвітньо знаної сертифікуючої організації цей сертифікат. Він став важливим інструментом для підвищення нашої конкурентоспроможності та сприяв поліпшенню ведення бізнесу компанії.
Незважаючи на всі виклики сьогодення, ми прагнемо розвитку та самовдосконалення, тому продовжуємо йти шляхом забезпечення високих вимог щодо якості та харчової безпеки за найвищими світовими стандартами! 
Ми раді вітати нашу команду з новими здобутками! Ми вдячні нашим партнерам за підтримку, співпрацю та високу планку вимог. Це додає натхнення у нашому прагненні бути найкращими у своїй сфері.
Компанія ТОВ «РЛЦ»  (https://rlcenter.com.ua/o-nas) крокує за новими досягненнями і впевнено отримує все більше підтверджень про безпечність та якість систем менеджменту своїх логістичних процесів.
Слава Україні!

Заповніть форму. Ми передзвонимо Вам найближчим часом!
Ваші дані не будуть передані третім особам